Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Прозорість та інформаційна відкритість закладу



Управління навчально-виховним комплексом здійснюється його Засновником (власником). Засновником є Городоцька міська рада.

Безпосереднє керівництво навчальним закладом здійснює директор. 




Територія обслуговування Родатицького НВК - с. Родатичі Городоцької міської ради, Львівської обл.

Ліцензійний обсяг здобувачів освіти у закладі 330 осіб.

Зараз навчаються 227 осіб.


Навчання у закладі здійснюється українською мовою.

На виконання Конституції України, законів України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та «Про освіту», «Про забезпечення функціонування української мови як державної мовою освітнього процесу є державна мова

Окрім цього, згідно із статтею 9 Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов'язків зобов'язані керівники закладів освіти всіх форм власності, педагогічні, науково-педагогічні і наукові працівники.

Державна мова використовується в рамках освітнього процесу, під час проведення навчальних занять (крім занять з навчальних предметів, які згідно з освітньою програмою закладу освіти викладаються іноземними мовами), у спілкуванні вчителів та іншого персоналу закладів освіти як зі здобувачами освіти (вихованцями), так і між собою.

Іноземна мова, яку вивчають здобувачі освіти закладу - англійська.


 ВАКАНСІЇ: Зарубіжна література - 1 година

Вимоги до кандидатів на посаду педагогічного працівника:

відповідно до п.1 ст 22 Закону України "Про загальну середню освіту" на посади педагогічних працівників приймаються особи, які мають педагогічну освіту, вищу освіту та/або професійну кваліфікацію, вільно володіють державною мовою (для громадян України) або володіють державною мовою в обсязі, достатньому для спілкування (для іноземців та осіб без громадянства), моральні якості та фізичний і психічний стан здоров'я яких дозволяють виконувати професійні обов'язки.





Правила прийому здобувачів освіти до НВК

Зарахування дітей до навчально-виховного комплексу здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу і дошкільного підрозділу).

Приймання дітей дошкільного та шкільного віку до навчально-виховного комплексу здійснюється на безконкурсній основі.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з 6 років.

До дошкільної групи зараховуються переважно діти 4-5 років. Зарахування здійснюється на підставі реєстрації в електронній черзі 


Заклад доступний для дітей з ООП.

  1. Станом на 1 вересня 2023 року у закладі є можливість в разі потреби організувати клас з інклюзивною формою навчання, 3 учні з ООП навчаються індивідуально;
  2. У закладі облаштовано ресурсну кімнату;
  3. Вхід на перший поверх НВК доступний для людей з ООП: при вході облаштовано пандус;
  4. Для дітей з інклюзивною формою навчання адаптовуються чи модифікуються навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища;
  5. Для дітей, що навчаються індивідуально використовуються спеціальні навчальні програми, затверджені МОН України https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-tipovoyi-osvitnoyi-programi-specialnih-zakladiv-zagalnoyi-serednoyi-osviti-ii-stupenya-dlya-ditej-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami
  6. З дітьми працюють досвідчені вчителі, асистенти вчителя, практичний психолог;
  7. Для дітей з ООП організовано індивідуальні корекційно-розвиткові заняття;
  8. Учителі сприяють участі дітей з ООП у позакласній, позашкільній роботі, повноцінному спілкуванні з дітьми-однолітками .
  9. Адміністрація та педагогічний колектив закладу працюють над створенням оптимально сприятливих умов навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Додаткові освітні послуги:

Послуги психологічної підтримки - безкоштовно;
Бібліотечні послуги - безкоштовно.

Правила поведінки у школі та за її межами

  1. Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя.
  2. Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики і інші одурманюючі засоби і отрути.
  3. Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.
  4. Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти зі школи та її території в урочний час.
  5. У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов'язаний представити довідку з медичної установи.
  6. Учень НВК повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.
  7. Поза школою поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я школи.
  8. Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.
  9. До учнів, які привласнили чужі речі, будуть застосовані дисциплінарні стягнення. У разі спричинення збитку чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.

Правила поведінки учнів на перервах

Під час перерви учень зобов'язаний:

  1. Підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці;
  2. Вийти з класу, якщо попросить вчитель;
  3. Виконувати вимоги чергового вчителя по поверху або чергового адміністратора;
  4. Час перерви - особистий час кожного учня. Він може його проводити по своєму розумінню, проте, не повинен заважати іншим;
  5. Під час перерви учні можуть вільно пересуватися по школі, окрім тих місць, де їм заборонено знаходитися в цілях безпеки (горище, підвал, кухня).
  6. Під час перерв забороняється бігати по сходах, поблизу віконних отворів і в інших місцях, не пристосованих для ігор.
  7. Під час перерв забороняється штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу.
  8. У школі забороняється тютюнопаління.
  9. Не можна самовільно розкривати вікна, сидіти на підвіконнях.
  10. На перервах школярі можуть звернутися до свого класного керівника, чергового адміністратора за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.

Правила поведінки на уроках

  1. Коли вчитель входить в клас, учні встають, вітаючи вчителя. Так само учні вітають будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять, окрім уроків інформатики, коли учні працюють за комп'ютером.
  2. Під час уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших товаришів від занять розмовами, іграми і іншими справами, що не стосуються уроку.
  3. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен попросити дозволу у вчителя. Без поважних причин виходити з класу під час уроку категорично заборонено.
  4. Якщо учень хоче поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя, він піднімає руку.
  5. Під час уроку учень має право ставити питання вчителеві, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення.
  6. Учень має право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань.







Список осіб, яких зараховано до 1 класу Родатицького НВК на 2023-2024 н.р. відповідно до наказу №4-у від 01.06.2023

  1. Бень
  2. Ганусич 
  3. Герасимчук
  4. Гринчишин 
  5. Дараш
  6. Дмитрів 
  7. Зеліско 
  8. Ілик 
  9. Ільо 
  10. Канцір 
  11. Козоріз 
  12. Луцак 
  13. Манько 
  14. Навроцький 
  15. Пипа 
  16. Причко 
  17. Сіромський
  18. Скірка 
  19. Смілка


Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати